Konsolosluklar

Yunanistan Başkonsolosluğu İstanbul

Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu faaliyet alanı, iletişim ve ulaşım bilgileri, mesai saatleri, vize randevusu ile ilgili ait güncel bilgiler.

Yunanistan Başkonsolosluğu İzmir

Yunanistan Başkonsolosluğu İzmir adres, telefon, iletişim bilgileri, mesai ve resmi tatil günleri ve Konsolosluk departman işlemleri ile ilgili bilgiler.

Yunanistan Büyükelçiliği Ankara

Yunanistan Ankara Büyükelçiliği faaliyet alanı ve görev bölgeleri, konsolosluk işlemleri, iletişim bilgileri, Büyükelçiliğin hizmet vermediği tatil günler..

Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu Bölümleri

Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu Bölümleri, iletişim ve ulaşım bilgileri, çalışma saatleri gibi güncel bilgiler ekseninde hazırlanmış tüm bilgiler burada.

Yunanistan Konsolosluğu Edirne

Yunanistan Konsolosluğu Edirne iletişim ve ulaşım bilgileri, çalışma saatleri, resmi tatil günleri, vize randevu ve kabul saatlerine dair bilgiler.

Yunanistan Konsolosluğu İşlemleri

Yunanistan Konsolosluğu İşlemleri, evrak tasdiki, apostil mührü, vekaletname, vergilendirme ikamet tasdiknamesi gibi konsolosluk işlemlerine dair bilgiler..

Yunanistan Konsoloslukları Görev Bölgeleri

Yunanistan Konsoloslukları Görev Bölgeleri, yetki alanları ve vize başvuru bölgeleri hakkında faydalı bilgiler için sitemizdeki sayfaları kontrol ediniz..

Yunanistan Türkiye Konsoloslukları 2022 Tatil Günleri

Yunanistan Konsolosluk tatil günleri ve Türkiye resmi tatilleri nedeniyle Yunanistan Türkiye Konsolosluklarının yıl içerisinde hizmet verdiği günler..